همکاری اپل و دیزنی در زمینه محتوای واقعیت مجازی برای هدست واقعیت ترکیبی 

هدست واقعیت ترکیبی

اپل در حال انجام یک حرکت بزرگ در دنیای واقعیت مجازی و ترکیبی با توسعه یک هدست جدید است. گفته می شود که این شرکت با چندین شریک رسانه ای از جمله دیزنی و همچنین گروه سونی برای تولید محتوا برای هدست MR خود همکاری می کند.

اپل در حال مذاکره با دیزنی و سایرین در مورد محتوای VR برای هدست جدید است

طبق گزارش ها، اپل در حال مذاکره با چندین شریک رسانه ای، از جمله شرکت والت دیزنی، برای توسعه محتوای واقعیت مجازی (VR) برای هدست واقعیت ترکیبی (MR) است. بر اساس آخرین گزارش ها، این هدست با همکاری گروه سونی توسعه یافته است و دارای دو نمایشگر با وضوح فوق العاده بالا دوربین های خارجی برای VR و طیف وسیعی از حالت های عبور برای واقعیت افزوده خواهد بود.

همچنین گفته می‌شود که اپل در حال به‌روزرسانی محتوای Apple TV+ خود برای کار با هدفون است. این خبر پس از آن منتشر شد که بلومبرگ در اوایل این ماه گزارش داد که اپل قصد دارد اولین هدست MR خود را در سال جاری عرضه کند. هدست‌های MR به کاربران این امکان را می‌دهند که از اشیاء واقعی برای ایجاد پاسخ در دنیای مجازی استفاده کنند. هدست MR   قرار است در رویداد بهار امسال عرضه شود و قیمت آن حدود 3000 دلار گزارش شده است.

این دو برابر قیمت 1500 دلاری Quest Pro مجازی و هدست MR Meta Platforms Inc است که سال گذشته معرفی شد. لازم به ذکر است که نه دیزنی، نه اپل و نه سونی در مورد این گزارش اظهار نظری نکرده اند. با این حال، این اخبار علاقه مداوم اپل را به فضای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده نشان می‌دهد، که می‌تواند فرصت‌های جدیدی را برای شرکای رسانه‌ای و سازندگان محتوا برای تعامل با کاربران به روش‌های جدید و نوآورانه ایجاد کند.

با توجه به شهرت اپل برای نوآوری و طراحی فناوری، جالب است که ببینیم این شرکت چه چیزی را برای هدست های واقعیت ترکیبی خود به ارمغان می آورد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

12 + 15 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.