طبق گزارش ها، آیفون 16 پرو و 16 پرو مکس اپل از نمایشگرهای بزرگتری برخوردار خواهند بود

آیفون

اپل در اواخر سال جاری سری آیفون 15 را عرضه خواهد کرد، اما قبل از عرضه، گزارش هایی درباره سری آیفون 16 سال آینده به صورت آنلاین منتشر شده است.

در جدیدترین توسعه، راس یانگ، تحلیلگر و از مشاوران زنجیره تامین نمایشگر، فاش کرد که مدل‌های پریمیوم سری آیفون 16 با نمایشگرهای بزرگ‌تر عرضه می‌شوند.

او می گوید که اپل آیفون 16 پرو با یک صفحه نمایش 6.3 اینچی عرضه می شود در حالی که آیفون 16 پرو مکس از صفحه نمایش حتی بزرگتر 6.9 اینچی بهره می برد. وی خاطرنشان کرد که اندازه صفحه نمایش در حال حاضر گرد شده است و اندازه واقعی با دو اعشار در اواخر این ماه آشکار خواهد شد.

اگر این حقیقت داشته باشد، این اولین باری است که اپل چنین اندازه صفحه نمایش بزرگی را برای خط تولید آیفون انتخاب می کند. اما این روند رو به افزایش است و اندازه صفحه نمایش گوشی هوشمند تقریباً با هر تکرار جدید افزایش می یابد.

طبق شایعات، این شرکت در کنار آیفون 16، 16 پلاس، 16 پرو و 16 پرو مکس، یک مدل رده بالای دیگر را نیز با نام Apple iPhone 16 Ultra عرضه خواهد کرد. این مدل یک گزینه بهتر با ویژگی هایی مانند بهبود دوربین اضافی، نمایشگر بزرگتر و موارد دیگر خواهد بود.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

چهارده − 2 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.