بر اساس گزارش ها صفحه نمایش آیفون ۱۵ پرو دارای حاشیه های بسیار نازکی خواهد بود

رندر آیفون

با نزدیک شدن به عرضه نسل بعدی آیفون های اپل، شایعات و گزارشاتی درباره سری آیفون 15 اخیراً منتشر شده است.  آخرین گزارش جزئیات جالبی درباره صفحه نمایش مدل آیفون 15 پرو را فاش می کند.

آخرین خبر از یک افشاگر شناخته شده به نام Ice Universe درباره‌ی آیفون 15 پرو منتشر شده است. در این تصاویر، یکی از قطعات صفحه نمایش آیفون جدید را می‌بینیم که حاکی از آن است که حاشیه‌های نمایشگر آیفون جدید بسیار نازک‌تر شده‌اند. همچنین، تصاویر نیز مقایسه‌ای از شیشه‌ی آیفون 15 پرو با آیفون 14 پرو نشان می‌دهد. به وضوح مشخص است که حاشیه‌های آیفون 14 پرو باریک‌تر هستند.

مقایسه شیشه آیفون 14 و 15

این اطلاعات منتشر شده نیز مدعی است که مدل‌های بالاتر آیفون 15 پرو دارای حاشیه با ضخامت 1.55 میلی‌متر هستند که کوچکتر از حاشیه‌های 2.1 میلی‌متری آیفون 14 پرو هستند. هرچند که این تغییرات به نظر کوچک می‌رسند، اما تصاویر جدید همچنین نشان می‌دهند که آیفون 15 نیز دارای گوشه‌های گردتری است که با گوشه‌های مستقیم و مسطح مدل‌های قدیمی آیفون متفاوت است.

چرا می‌خواهم شما باور کنید که این درست است؟ زیرا شواهد آن نه تنها از طریق نمایش‌های سه بعدی CAD  ، بلکه از شیء فیزیکی نیز دست آمده است: جلد شیشه‌ای آیفون، بخشی از تلفن است، نه یک محافظ. بنابراین، حاشیه آن برابر با حاشیه تلفن است.

حاشیه: ۱۵ = 14p > 15p

 Ice universe (@UniverseIce)

جالب است که بدانید، اطلاعات فاش شده جدید با برخی از گزارش‌های قبلی ما همخوانی دارد. گزارشی قبلی ادعا کرده بود که آیفون 15 پرو مکس با حاشیه باریک 1.55 میلی‌متری، نازک‌ترین حاشیه‌هایی را خواهد داشت که تا کنون در هیچ تلفن هوشمندی به کار نرفته‌اند. در نظر داشته باشید که هنوز این گزارش تایید نشده است، پس منتظر بروزرسانی‌های بیشتر باشید زیرا در صورتی که اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه در دسترس قرار گیرد، ما آن را منتشر خواهیم کرد.برای مشاهد آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.