آیفون 14 از آیفون 14 پرو مکس به عنوان پرفروش ترین مدل در ایالات متحده پیشی گرفت

آیفون

در گزارش اخیر IT Home در 17 ژوئن، JPMorgan Chase، بانک سرمایه گذاری مشهور، آخرین  داده های آوریل 2023 Wave7 Research را منتشر کرد. این نظرسنجی که بر اپراتورهای ایالات متحده متمرکز بود، از تغییر جالبی در حجم فروش آیفون پرده برداری کرد. به گفته تحلیلگران JPMorgan Chase، آیفون 14 نسخه استاندارد اکنون از آیفون 14 پرو مکس پیشی گرفته و به پرفروش ترین مدل فعلی آیفون تبدیل شده است.

آیفون 11 نیز به طور شگفت انگیزی یک مدل آیفون محبوب در بین کاربران است

بر اساس این ادعا در ماه آوریل، نسخه استاندارد آیفون 14   19 درصد از سهم بازار را در میان اپراتورهای آمریکایی به دست آورد و از آیفون 14 پرو مکس پیشی گرفت که با 18 درصد سهم بازار به رتبه دوم سقوط کرد. در همین حال، سهم بازار مدل‌های آیفون 14 پرو از 16 درصد به 15 درصد کاهش یافت. با کمال تعجب، آیفون 14 پلاس، که اغلب به عنوان آخرین مدل محبوب در میان تمامی مدل‌های خط تولید شناخته می‌شود، توانست سهم بازار ثابت 7 درصدی را حفظ کند.

با افزودن بینش بیشتر، تحلیلگران جی پی مورگان تاکید کردند که سهم کلی بازار آیفون در میان سه اپراتور بزرگ ایالات متحده شاهد افزایش قابل توجهی در ماه آوریل بوده و به 67 درصد رسیده است. این رقم نشان دهنده جهش قابل توجهی از سهم بازار 61 درصدی ثبت شده در ماه مارس است.

اگرچه در این گزارش اعداد خاصی برای سایر مدل‌های آیفون ارائه نشده است، اما تحلیلگر JPMorgan محبوبیت مداوم آیفون 11 را تأیید کرد .

این آخرین پیشرفت ماهیت پویای بازار گوشی‌های هوشمند را نشان می‌دهد، جایی که ترجیحات مصرف‌کننده می‌تواند به سرعت تغییر کند. توانایی اپل در جلب توجه کاربران با نسخه استاندارد آیفون 14 نشان دهنده مهارت این شرکت در برآوردن خواسته های مصرف کنندگان و ارائه یک محصول قانع کننده است.

با پیشروی سال، مشاهده چگونگی تحول چشم‌انداز فروش و اینکه آیا اپل می‌تواند موقعیت خود را به‌عنوان نیروی برتر در صنعت گوشی‌های هوشمند حفظ کند، جذاب خواهد بود. با ویژگی‌های جدید، نوآوری‌ها و استراتژی‌های بازاریابی و در حالی که این شرکت برای ارائه سری آیفون 15 آماده می‌شود، نبرد بین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند بیشتر خواهد شد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دوازده − ده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.