اپل احتمالا iOS 17 را با برخی از ویژگی های مورد انتظار معرفی کند

آیفون

اپل مدتی است که روی نسخه بعدی iOS خود کار می کند. iOS 17 جدید قرار است اواخر امسال عرضه شود و ظاهراً با برخی از ویژگی‌های موردانتظار عرضه می‌شود که بسیاری منتظر آن بودند.

این خبر از آخرین خبرنامه Power On از مارک گورمن از بلومبرگ منتشر شده است. بر اساس آنچه تاکنون می دانیم، غول کوپرتینویی خود را آماده می کند تا نسخه نرم افزاری اصلی جدید را برای گوشی های هوشمند خود در ژوئن 2023 عرضه کند. پیش از این، تصور می شد که به روز رسانی iOS 17 با تغییرات تدریجی نسبت به نرم افزارهای نسل گذشته وارد می شود. اما به نظر می رسد که سازنده آیفون استراتژی خود را در مراحل پایانی توسعه تغییر داده است.

بنابراین ، به جای تمرکز بر بهبود عملکرد و رفع مشکلات دیگر، اکنون با یک سری ویژگی های جدید عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود اپل با به‌روزرسانی جدید، بهبودهایی را در کنار ویژگی‌های جدیدی مانند به‌روزرسانی CarPlay ، ارتقا  سیری، پشتیبانی از برنامه‌های جانبی و فروشگاه‌های برنامه جایگزین، همراه با پشتیبانی از هدست واقعیت ترکیبی و موارد دیگر ارائه دهد.

به عبارت دیگر، واضح است که این برند امسال به‌روزرسانی ساده‌ای را عرضه نخواهد کرد. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که معرفی iOS 17 در ماه ژوئن و در جریان رویداد جهانی توسعه‌دهندگان (WWDC 2023) ارائه شود. این تمام اطلاعاتی است که ما در حال حاضر می دانیم، بنابراین برای اطلاع از به روز رسانی های بیشتر در مورد این موضوع و سایر اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

نه − 1 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.