اپل تصمیم دارد تولید این آیفون‌ها را پس از عرضه آیفون 15 متوقف کند

توقف تولید برخی مدل های آیفون

اپل قرار است سری آیفون 15  خود را اواخر امسال و در پاییز امسال عرضه کند و به همراه آن تولید برخی از مدل های قدیمی متوقف می شود. طبق گزارش Tom’s Guide، آیفون 12 به همراه آیفون 14 پرو، آیفون 14 پرو مکس و آیفون 13 مینی ممکن است پس از عرضه آیفون 15 با توقف تولید مواجه شوند.

توقف تولید آیفون 12 یک حرکت قابل پیش بینی است، زیرا اپل تمایل دارد مدل های قدیمی تر را پس از سه سال کنار بگذارد. آیفون 13 احتمالاً جای خود را به عنوان دستگاهی مناسب برای کسانی که به دنبال یک آیفون میان رده هستند، خواهد گرفت. آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس نیز ممکن است تنها پس از یک سال فروش متوقف شوند، همانطور که برای مدل های پرو اپل معمول است.

سرنوشت آیفون 14 تا حدودی نامشخص است، اما ممکن است کاهش قیمت در کار باشد. طبق الگوی توقف تولید آیفون 12 مینی پس از دو سال فروش اپل ممکن است آیفون 13 مینی را نیز متوقف کند. در مورد آیفون 14 پلاس، پیش بینی اینکه آیا آیفون 14 پلاس متوقف می شود یا خیر، دشوار است، زیرا این اولین مدل پلاس اپل است.

انتظار می رود سری آیفون 15 شامل چهار مدل باشد – آیفون 15 پایه، آیفون 15 پلاس و دو مدل پرو – آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس. آیفون 15 و آیفون 15 پلاس می توانند از چیپست A16 Bionic استفاده کنند، در حالی که مدل های Pro احتمالاً با آخرین پردازنده A17 کار خواهند کرد. هر چهار دستگاه بر روی iOS 17 اجرا می شوند که انتظار می رود در رویداد آینده WWDC معرفی شود.

مثل همیشه، عرضه‌های جدید اپل توسط علاقه‌مندان به فناوری بسیار مورد استقبال قرار می گیرد و توقف مدل‌های قدیمی‌تر فضایی را برای دستگاه‌های جدید و بهبود یافته ایجاد می‌کند. با توجه به اینکه سری آیفون 15 اواخر امسال عرضه می شود، جالب است که ببینیم اپل چه ویژگی ها و ارتقاء جدیدی را برای ما در نظر گرفته است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

10 − 3 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.