اپل مشکل داغ شدن بیش از حد آیفون 15 پرو را با آپدیت جدید iOS 17 برطرف کرد

رفع مشکل داغ شدن بیش از حد آیفون 15 پرو

سری آیفون 15 پرو  اخیراً معرفی شده است. اما طرفداران اپل وقتی متوجه شدند که آیفون 15 پرو جدید آنها با مشکل گرمای بیش از حد مواجه است، ناامید شدند. این شرکت رسماً این مشکل را تأیید کرد و اکنون، به‌روزرسانی‌ای را ارائه می‌کند که باید این مشکل را برطرف کند.

رفع گرمای بیش از حد آیفون 15 اپل؟

برای کسانی که نمی‌دانند، غول کوپرتینویی به دلیل مشکل گرمای بیش از حد آیفون 15 با انتقاداتی مواجه شد.  گزارش شده است که مشکلات حرارتی سری آیفون 15 پرو به دلیل عوامل مختلفی است. در حالی که گزارش ها بر این باور بودند که مربوط به چیپست جدید، A17 Pro و  تیتانیوم جدید است.

اپل ادعا کرد که برنامه های شخص ثالث مانند اینستاگرام، اوبر و سایر مشکلات بهینه سازی iOS 17 دلیل داغ شدن بیش از حد بوده اند. اکنون، آخرین به روز رسانی برای رفع این مشکل در حال انتشار است. اپل اکنون پچ iOS 17.0.3 را منتشر کرده است. همانطور که در یادداشت های رسمی آمده است، “مشکلی را برطرف می کند که ممکن است باعث شود آیفون بیش از حد انتظار کار کند.” این آپدیت برای مدل های آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس در نظر گرفته شده است.

اپل علاوه بر رسیدگی به مشکل گرمایش، باگی را که ماه گذشته با آپدیت جدید ظاهر شد را نیز برطرف کرد. اپل در بیانیه‌ای به MacRumors توضیح داد که این برنامه‌های شخص ثالث بودند که منجر به گرم شدن گوشی‌های هوشمند شدند و ساخت تیتانیوم دلیل آن نیست. سازنده آیفون همچنین اضافه کرد که چیپست A17 Pro نیز به هیچ گونه تغییری نیاز ندارد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

شانزده − 14 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.