استفاده از اندروید راحت تر است یا iOS ؟بررسی نتایج یک تحقیق این را مشخص می کند

اندروید یا iOS

گزارش جدیدی از GreenSmartphones نشان می‌دهد که کاربران اندروید نسبت به همتایان iOS خود با مشکلات کاربری کمتری مواجه می‌شوند، که نشان می‌دهد اندروید ممکن است سیستم عامل بصری‌تری باشد. این گزارش داده‌های موتورهای جستجو را تجزیه و تحلیل می‌کند و تعداد دفعاتی را که کاربران هر دو سیستم برای کمک در عملیات‌های اساسی مانند ضبط صفحه، اسکرین‌شات‌ها و اشتراک‌گذاری مکان جستجو می‌کنند، ردیابی می‌کند.

یافته‌ها نشان می‌دهد که کاربران آیفون در ایالات متحده تقریباً 358000 بار در ماه برای کمک برای این عملکردهای اساسی جستجو می‌کنند که 58 درصد بیشتر از کاربران اندروید است. به طور خاص، بیشترین اختلاف در جستجوهای «نحوه پاک کردن تمام محتوا و تنظیمات» مشاهده شد، به طوری که کاربران iOS شش برابر بیشتر از کاربران اندروید جستجو می‌کردند.

در این نظرسنجی 12 عملیات رایج مقایسه شد و اندروید در 10 مورد از این دوازده حوزه بهتر از iOS عمل کرد و کاربران کمتری نیاز به جستجوی دستورالعمل‌ها داشتند. اندروید تنها در گرفتن اسکرین شات و اسکن کدهای QR از iOS عقب تر بود، جایی که iOS برای کاربران بصری تر به نظر می رسید.

استفاده از اندروید راحت تر است یا  iOS

به طور متوسط، 226000 جستجو ماهانه توسط کاربران اندروید برای کمک در انجام کارهای اساسی انجام شده است در حالی که این رقم برای کاربران iOS اپل  358000 بوده است که این تفاوت 58.41 درصد است. این اعداد با توجه به برابر بودن تقریبی کاربر هر دو سیستم عامل در ایالات متحده است.

اگرچه بحث طولانی‌مدت بر سر برتری اندروید و iOS با استدلال‌هایی برای انعطاف‌پذیری و سفارشی‌سازی اندروید در برابر سرعت و امنیت iOS ادامه دارد، این مطالعه نشان می‌دهد که ممکن است اندروید برای کاربر عادی آسان‌تر باشد.

این تحقیق بر اساس تجزیه و تحلیل حجم جستجوی گوگل در ایالات متحده طی 12 ماه گذشته انجام شد و برای حفظ ثبات از یک قالب کلیدواژه برای هر دو سیستم عامل استفاده شد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochinagizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

14 − 3 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.