5 خودرو در دقیقه یا 7407 خودرو در روز: BYD تاکنون 5 میلیون خودرو تولید کرده است

BYD تاکنون 5 میلیون خودرو تولید کرده است

این شرکت در رسانه های اجتماعی خود اعلام کرد که تولید BYD امروز، 9 آگوست، از مرز 5 میلیون خودرو عبور کرد.

تولید کننده خودروهای الکتریکی شنژن در ماه می 2021 از مرز 1 میلیون عبور کرد. یک سال طول کشید تا او به 2 میلیون دستگاه برسد. شش ماه بعد، کل تولید به 3 میلیون دستگاه افزایش یافت. در 9 ماه پس از آن، 2 میلیون خودرو با میانگین سرعت 7407 خودرو در روز تولید شده است.

این خودروساز دارای 9 پایگاه تولید در چین است که بزرگترین آن کارخانه در شیان است که ظرفیت سالانه 900000 دستگاه را دارد. مجموع ظرفیت فعلی سالانه BYD بیش از 1.95 میلیون خودرو است.

سال گذشته، این شرکت شروع به ساخت یک کارخانه در تایلند با ظرفیت 150000 خودرو در سال کرد و اعلام کرد که قصد دارد یک یا دو کارخانه در اروپا بسازد. Car News China قبلاً شایعاتی مبنی بر وجود کارخانه در فرانسه گزارش کرده بود.

در ماه آوریل، BYD از فولکس واگن پیشی گرفت و به پرفروش ترین برند در چین تبدیل شد. این اولین برند چینی است که توانسته از تولید کننده مشهور آلمانی پیشی بگیرد. در ماه های ژانویه تا ژوئیه، یک میلیون و 517 هزار و 798 دستگاه خودروی بی وای دی به فروش رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 88.81 درصد افزایش داشته است.

هدف فروش این شرکت برای سال 2023 حداقل 3 میلیون دستگاه است. در سال 2022، این شرکت 1.86 میلیون دستگاه فروخت.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency
  • برچسب‌ها
  • BYD

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

4 × یک =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.