رنگ بندی کامل سری پیکسل 7 گوگل فاش شد

رنگ بندی کامل سری پیکسل 7 گوگل

شرکت گوگل در Google I/O 2022 نسل جدید پیکسل های خود را معرفی کرد اما مشخصات کامل و ویژگی‌ها را اعلام ننمود. حال به تازگی گزینه های رنگی که در سری پیکسل 7 شاهد هستیم، آشکار شد. به گفته منبع سری پیکسل 7  رنگ سفید و مشکی به همراه رنگ lemoongrass (سبز کم رنگ) خواهد داشت و رنگ بندی متنوع جذابی در کار نیست. رنگ های پیکسل 7 را در زیر مشاهده می کنید.

رنگ بندی گوگل پیکسل

اما مدل پرو رنگ سبز پررنگ   را به همراه دارد.همچنین نمی دانیم آیا گوگل به سراغ رنگ های شاد خواهد رفت و بعدها گزینه های جدیدی اضافه می کند یا خیر.رنگ های پیکسل 7 پرو را در زیر مشاهده می کنید.رنگ بندی گوگل پیکسل پرو سری پیکسل 7 در طراحی کلی شبیه به نسل پیشین بوده اما جایگاه دوربین آنها نسبت به نسل قبل تغییراتی پیدا کرده است. به شکلی که دیگر خبری از دوربین پیوسته نبوده و حسگرها از هم جدا هستند.

گفته شده سری پیکسل 7 از پردازنده نسل دوم تنسور گوگل برخوردار بوده و با حافظه رم 8 یا 12 گیگابایتی به فروش می رسند. همچنین انتظار داریم وضوح FHD+ را در نسخه استاندارد و QHD+ را در نسخه پرو شاهد باشیم. گذشته از آن نمایشگر مدل ساده و پرو از نرخ نوسازی 120 هرتزی تطبیقی برخوردار می شود.

گوگل اطلاعات کامل سری پیکسل 7 را اعلام نکرده و در تاریخ 6 اکتبر شاهد رویدادی خواهیم بود که در آن معرفی کامل سری پیکسل 7 انجام گرفته و ساعت هوشمند پیکسل واچ هم با مشخصات کامل رونمایی می‌شود. البته این محصولات پیشتر رونمایی شدند اما جزئیات تکمیلی و برخی اطلاعات مهم آنها لو نرفت.

همچنین در اخباری مرتبط تبلت پیکسل در اوایل سال 2023 به فروش خواهد رسید و ممکن است این تبلت یک نسخه پرو با دوربین ارتقایافته هم داشته باشد. به هر حال جهت کسب اطلاعات کامل باید تا اوایل اکتبر منتظر ماند و نباید به شایعات اکتفا کرد.

برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید